Gigabyte GA-B75M-D3H (rev. 1.1) Realtek Ethernet Diagnostic Util

Gigabyte GA-B75M-D3H (rev. 1.1) Realtek Ethernet Diagnostic Util jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 269
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-B75M-D3H (rev. 1.1) Realtek Ethernet Diagnostic Util to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung NP530U3C Notebook Bluetooth Driver 2.0.15.30131 for Wind i Toshiba Satellite L675 Intel Chipset Utility 9.1.1.1024 for Wind. Programiści REALTEK zadbali, by Gigabyte GA-B75M-D3H (rev. 1.1) Realtek Ethernet Diagnostic Util były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: