Gigabyte GA-B75M-HD3 (rev. 1.0) BIOS F4j Beta

Gigabyte GA-B75M-HD3 (rev. 1.0) BIOS F4j Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 337
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-B75M-HD3 (rev. 1.0) BIOS F4j Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Brother MFC-J430W BRAdmin Professional Software 3.47.0005 i Philips 245P2ES/00 Monitor Driver 1.0 for Windows 7. Kod programu Gigabyte GA-B75M-HD3 (rev. 1.0) BIOS F4j Beta został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: