Gigabyte GA-B75N (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 2.70

Gigabyte GA-B75N (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 2.70 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-B75N (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 2.70 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway 7310 Realtek Audio Driver 5.10.0.5136 i HP Pavilion HDX9402TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A. Programiści REALTEK zadbali, by Gigabyte GA-B75N (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 2.70 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: