Gigabyte GA-EP35-DS3L (rev. 1.x) BIOS F4

Gigabyte GA-EP35-DS3L (rev. 1.x) BIOS F4 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 758
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-EP35-DS3L (rev. 1.x) BIOS F4 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite U400 Hardware Setup Tool 3.0.1.0 for Windows 7 i Gateway CX200 Broadcom LAN Driver 8.27.1.0 for XP. Aplikacja Gigabyte GA-EP35-DS3L (rev. 1.x) BIOS F4 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: