Gigabyte GA-F2A75-D3H (rev. 1.0) AMD RAID / AHCI Preinstall Driv

Gigabyte GA-F2A75-D3H (rev. 1.0) AMD RAID / AHCI Preinstall Driv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 278
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-F2A75-D3H (rev. 1.0) AMD RAID / AHCI Preinstall Driv jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asrock IMB-370 Intel Management Engine Driver 8.0.3.1427 i Lenovo ThinkPad Edge 13 HUAWEI WWAN Firmware 11.104.04.02.45. Aplikacja Gigabyte GA-F2A75-D3H (rev. 1.0) AMD RAID / AHCI Preinstall Driv może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: