Gigabyte GA-H61M-DS2H (rev. 2.1) Intel Smart Connect Technology

Gigabyte GA-H61M-DS2H (rev. 2.1) Intel Smart Connect Technology jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 399
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H61M-DS2H (rev. 2.1) Intel Smart Connect Technology jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-H61M-DS2H (rev. 2.1) Intel Smart Connect Technology jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asus P8Z77-V LE Intel Smart Connect Technology Driver 2.0.1069.0 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści INTEL zadbali, by Gigabyte GA-H61M-DS2H (rev. 2.1) Intel Smart Connect Technology były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: