Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 203
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Dimension 4600 Intel Springdale Display Driver 6.14.10.4020 czy SuperMicro X9DRi-F Intel LAN Driver 17.2. Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: