Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Dr

Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Dr jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 334
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_64_xp_6series.exe

[inne wersje programu Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Dr ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Dr to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Realtek PCIe GBE Family Controller LAN Driver 8.2.612.2012 for W i Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Intel RST Driver 11.1.0.1006 . Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Dr to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Dr