Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Storage Technology 10.

Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Storage Technology 10. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 512
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Storage Technology 10. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Storage Technology 10. to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkPad Edge 14 Qualcomm Gobi 2000 WLAN Driver 1.1.250, czy Asus Eee Pad Transformer TF101 Firmware 9.2.1.27(US). Aplikacja Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel Rapid Storage Technology 10. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: