Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) BIOS F8

Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) BIOS F8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 273
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) BIOS F8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony KDL-55NX725 BRAVIA HDTV Firmware 4.012EUA i Toshiba Satellite L735 Sleep Utility 1.4.2.8 for Windows 7. Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) BIOS F8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: