Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 481
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre A61 ATI RAID Driver 2.500.1540.36 for XP i ColorPlus PDF Printer Driver. Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: