Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1.

Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Liczba pobrań: 326
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre A53 ADI SoundMAX HD Audio Driver 6.10.01.6230 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści Atheros zadbali, by Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: