Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 217
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gateway EC38 Realtek Audio Driver 5.10.0.5830 for XP, czy ASRock FM2A85X Extreme4-M XFast USB Utility 3.02.31. Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: