Gigabyte GA-P67A-UD4 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-P67A-UD4 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 185
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_64_6series.exe

[inne wersje programu Gigabyte GA-P67A-UD4 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Drive ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-P67A-UD4 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Drive są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-P67A-UD4 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Drive jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby AboCom WR254 Router Firmware 4.2.3.0.1 czy HP 2000-2a20NR Atheros WLAN Driver 9.2.0.480 for XP/Windows 7. Gigabyte GA-P67A-UD4 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Drive poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Gigabyte GA-P67A-UD4 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Drive