Gigabyte GA-P67X-UD3-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Dr

Gigabyte GA-P67X-UD3-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Dr to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 208
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_32_6series.exe

[inne wersje programu Gigabyte GA-P67X-UD3-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Dr ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-P67X-UD3-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Dr są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-P67X-UD3-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Dr, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ127GX/B Wireless Switch Setting Utility 4.1.03.121 lub EVGA nForce 750i SLI FTW BIOS SZ1K. Gigabyte GA-P67X-UD3-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Dr to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: