Gigabyte GA-X58A-UD5 (rev. 1.0) JMicron SATA2 Preinstall Driver

Gigabyte GA-X58A-UD5 (rev. 1.0) JMicron SATA2 Preinstall Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 230
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: motherboard_driver_gsata_bootdisk_64_5series.exe

[inne wersje programu Gigabyte GA-X58A-UD5 (rev. 1.0) JMicron SATA2 Preinstall Driver ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-X58A-UD5 (rev. 1.0) JMicron SATA2 Preinstall Driver to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway LT31 Synaptics Touchpad Driver 14.0.6.0 for Windows 7 i Samsung 460UTN-UD LCD Monitor Driver 1.0. Kod programu Gigabyte GA-X58A-UD5 (rev. 1.0) JMicron SATA2 Preinstall Driver został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: