Gigabyte GA-X79-UP4 (rev. 1.0) BIOS F3q Beta

Gigabyte GA-X79-UP4 (rev. 1.0) BIOS F3q Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 563
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-X79-UP4 (rev. 1.0) BIOS F3q Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-X79-UP4 (rev. 1.0) BIOS F3q Beta to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony KDL-32HX751 BRAVIA HDTV Firmware 1.504EUA, czy ASRock Vision 3D 241B XFast LAN Utility 6.61.1880. Gigabyte GA-X79-UP4 (rev. 1.0) BIOS F3q Beta poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: