Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) BIOS F13

Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) BIOS F13 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 265
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) BIOS F13 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Alienware Aurora ALX TSST TS-H653J Firmware D200 for Window i Philips 273P3PHEB/00 Monitor Driver 1.0 for Windows 7. Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) BIOS F13 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: