Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) Intel Management Engine Inter

Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) Intel Management Engine Inter jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 222
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) Intel Management Engine Inter jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Albatron PX915GD Pro II BIOS R1.23a Beta i MSI Z68MA-G45 (B3) Intel ME Driver 7.1.52.1176. Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) Intel Management Engine Inter to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: