Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 599
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_64_xp_6series.exe

[inne wersje programu Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall Dri ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall Dri to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Oprócz Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall Dri, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI U160DX Wind Netbook Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.3011 lub ASRock H61M-GS Intel Management Engine Driver 8.1.0.1248 Beta fo. Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall Dri to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: