Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1h(UEFI BIOS)

Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1h(UEFI BIOS) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Liczba pobrań: 773
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1h(UEFI BIOS) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1h(UEFI BIOS), aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ASRock X79 Extreme6 BIOS L1.52 Beta czy AMD Radeon HD 7600A Series Display Driver 8.97.0.0 for Windows 8. Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 (rev. 1.3) BIOS U1h(UEFI BIOS) to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: