Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.1) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1.

Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.1) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki LucidLogix.

Liczba pobrań: 403
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
LucidLogix
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.1) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy LucidLogix.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.1) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus M3N-HT Deluxe/Mempipe BIOS 2803 czy Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) @BIOS Utility B12.0723.1. Kod programu Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.1) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1. został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: