Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver

Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 230
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_32_xp_7series.exe

[inne wersje programu Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP 2000-130CA On-Screen Display Utility 1.10 for Windows 7 czy Lenovo ThinkPad R61 Synaptics/Alps UltraNav Driver 14.0.16.0. Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: