Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Start Technology

Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Start Technology to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 183
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Start Technology są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite C870D PC Health Monitor Tool 1.7.15.64 i Asus P8H61 PLUS R2.0 Disk Unlocker Utility 2.1.0/ 2.0.8 for XP/ . Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Start Technology to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Start Technology