Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology Dr

Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology Dr to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 259
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology Dr to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i Asus P9X79 DELUXE Intel LAN Driver 16.6.0.0. Kod programu Gigabyte GA-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology Dr został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: