Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Ut

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Ut to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma LucidLogix.

Liczba pobrań: 189
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
LucidLogix
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Ut to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy LucidLogix.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i Asrock Z75 Pro3 Intel Chipset Driver 9.3.0.1019. Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Ut to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: