Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Techn

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Techn to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 236
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Techn to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Techn jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asrock B75 Pro3-M ASMedia SATA3 Driver 1.3.1 czy FX DC 706/606/506 CP PS. Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Techn poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: