Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Realtek LAN Optimizer Utility

Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Realtek LAN Optimizer Utility to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 420
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Realtek LAN Optimizer Utility to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Realtek LAN Optimizer Utility, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus ET2701IUKI Intel Display Driver 8.15.10.2712 for Windows 7 lub Lenovo ThinkCentre M51 Modem Driver 7.60.0.0 for Vista64. Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Realtek LAN Optimizer Utility to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: