Gigabyte P2542G Notebook THX TruStudioPRO Utility 1.04.01

Gigabyte P2542G Notebook THX TruStudioPRO Utility 1.04.01 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy THX.

Liczba pobrań: 293
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
THX
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte P2542G Notebook THX TruStudioPRO Utility 1.04.01 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy THX.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte P2542G Notebook THX TruStudioPRO Utility 1.04.01 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ColorPlus PDF Printer Driver czy ColorPlus PDF Printer Driver. Gigabyte P2542G Notebook THX TruStudioPRO Utility 1.04.01 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: