Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2

Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy OTHERS.

Liczba pobrań: 232
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
OTHERS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki OTHERS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre M80 Marvell LAN Driver 11.24.3.3 lub Toshiba Satellite L650 Intel MEI Driver 6.0.40.1215 for Windows . Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: