GO Power Master 2.2

GO Power Master to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami Za stworzenie GO Power Master odpowiedzialna jest firma GO Launcher EX.

Liczba pobrań: 694
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
GO Launcher EX
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GO Power Master to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. GO Power Master zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio GO Launcher EX.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 2.2. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Profile Scheduler+ oraz Titanium Media Sync.

Ocena:
Twoja ocena: