Google Chrome 43.0.2357.124

Google Chrome to jedna z najpopularniejszych przeglądarek dostępnych na rynku. Oferuje wiele funkcji znacznie usprawniających korzystanie z sieci

Liczba pobrań: 2606
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Google Inc.
Rozmiar: 931 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Google Chrome to jedna z najpopularniejszych przeglądarek dostępnych na rynku. Oferuje wiele funkcji, takich jak dynamiczne karty (umożliwiające tworzenie nowych kart metodą "drag and drop"), uruchamianie kart jako oddzielnych procesów systemowych, tryb incognito - chroniący prywatność użytkownika - oraz wiele innych, ciągle rozwijanych i ulepszanych dodatków.

Google Chrome do renderowania stron wykorzystuje silnik WebKit, znany także z przeglądarki Safari. Najnowsza wersja Google Chrome zawiera zoptymalizowaną wersję silnika JavaScript V8. Poza wsparciem sprzętowym wideo, ważnym elementem Chrome 10 jest wtyczka obsługująca Flash, która została całkowicie wyizolowana z przeglądarki. W ten sposób system operacyjny jest bezpieczny, bo złośliwy kod nie może wydostać się z tzw. piaskownicy. Przeglądarka Google to także niezłe zabezpieczenia antyphishingowe, a także menadżer pobierania plików oraz spora liczba dostępnych wtyczek i rozszerzeń.

Kolejna wersja to zmiany w obsłudze wtyczki flash, wprowadzenie funkcji oszczędzania baterii, a także inne poprawki.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Google Chrome

Windows:
Linux:
Mac OS:

Testowe wersje Google Chrome

Windows:
Mac OS:

0 komentarze

Dodaj komentarz