Google Chrome 39.0.2171.95 Final

Google Chrome to jedna z najpopularniejszych przeglądarek dostępnych na rynku. Oferuje wiele funkcji znacznie usprawniających korzystanie z sieci

Liczba pobrań: 1821
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Google Inc.
Rozmiar: 881 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Google Chrome to jedna z najpopularniejszych przeglądarek dostępnych na rynku. Oferuje wiele funkcji, takich jak dynamiczne karty (umożliwiające tworzenie nowych kart metodą "drag and drop"), uruchamianie kart jako oddzielnych procesów systemowych, tryb incognito - chroniący prywatność użytkownika - oraz wiele innych, ciągle rozwijanych i ulepszanych dodatków. Wydanie 39 to nowe rozwiązanie - Smart Lock for Chrome,, zmniejszenie udziału SSL oraz poprawki techniczne.

Google Chrome do renderowania stron wykorzystuje silnik WebKit, znany także z przeglądarki Safari. Najnowsza wersja Google Chrome zawiera zoptymalizowaną wersję silnika JavaScript V8. Poza wsparciem sprzętowym wideo, ważnym elementem Chrome 10 jest wtyczka obsługująca Flash, która została całkowicie wyizolowana z przeglądarki. W ten sposób system operacyjny jest bezpieczny, bo złośliwy kod nie może wydostać się z tzw. piaskownicy. Przeglądarka Google to także niezłe zabezpieczenia antyphishingowe, a także menadżer pobierania plików oraz spora liczba dostępnych wtyczek i rozszerzeń.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Google Chrome

Windows:
Linux:
Mac OS:

Testowe wersje Google Chrome

Windows:
Mac OS:

0 komentarze

Dodaj komentarz