GQ Style UK 2.5.7

GQ Style UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. GQ Style UK zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Condé Nast Digital Britain.

Liczba pobrań: 803
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GQ Style UK to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. GQ Style UK może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital Britain

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.7. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Pilot Magazine oraz Newsweek日本版.

Ocena:
Twoja ocena: