Grand Designs 7.0

Grand Designs to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Grand Designs zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Exact Editions Ltd.

Liczba pobrań: 815
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Exact Editions Ltd
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Grand Designs to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Grand Designs może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Exact Editions Ltd

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 7.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Learn Hot English Magazine oraz GQ Style UK.

Ocena:
Twoja ocena: