Mafia II Trailer 5

Mafia II Trailer 4 jest filmową zapowiedzią kontynuacji wielkiego hitu jaka powstaje w studiach Illusion Softworks. Akcja tego tytułu toczy się w Empire Bay w latach 40stych. Wojna spowodowała słabą koniunkturę, a wielu powracającym z frontu żołnierzom ciężko jest odnaleźć się w nowym świecie.

Liczba pobrań: 545
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Illusion Softworks
Rozmiar: 136.68 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mafia II Trailer 4 jest filmową zapowiedzią kontynuacji wielkiego hitu jaka powstaje w studiach Illusion Softworks. Akcja tego tytułu toczy się w Empire Bay w latach 40stych. Wojna spowodowała słabą koniunkturę, a wielu powracającym z frontu żołnierzom ciężko jest odnaleźć się w nowym świecie. Taki właśnie los dotyka głównego bohatera - Vito Scalettiego - i to naszym zadaniem będzie pomóc mu zaistnieć w brutalnym świecie podziemia. Nie będzie to proste, bowiem metropolia jest miastem imigrantów: Irlandczycy, Chińczycy, Włosi i inne największe grupy tworzą własne osiedla i wprowadzają bezwzględne reguły życia, które nie zawsze są zgodne ze stanowym prawem.

Na filmie Mafia II Trailer 5 pokazuje nam kilka scen z gry w roli Jimmiego Vendetty, który dostępny jest jako grywalna postać w pierwszym wydanym DLC.

Ocena:
Twoja ocena: