F.E.A.R 3 Trailer 5

F.E.A.R 3 Trailer 5 przedstawia nam kulisy zmagań w kolejnej odsłonie kultowej strzelanki. Akcja gry rozgrywać się będzie bezpośrednio po wydarzeniach znanych nam z drugiej odsłony tego dzieła.

Liczba pobrań: 445
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Day1 Studios
Rozmiar: 26.12 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

F.E.A.R 3 Trailer 5 przedstawia nam kulisy zmagań w kolejnej odsłonie kultowej strzelanki. Akcja gry rozgrywać się będzie bezpośrednio po wydarzeniach znanych nam z drugiej odsłony tego dzieła. Tym razem główna zła bohaterka, Alma, jest po raz kolejny w ciąży a jej cierpienia związane z porodem odczuwać będziemy na wszystkich poziomach. Co ciekawe, twórcy dzieła przygotowali również możliwość przejścia kampanii w trybie kooperacji z innym graczem.

Na filmie F.E.A.R 3 Trailer 5 mamy okazję zapoznać się z kilkoma mechanicznymi broniami jakie udostępnili nam twórcy. Trzeba przyznać, że tytuł ten nie stracił nic na niepowtarzalnym klimacie znanym z poprzednich części. Mroczne lokacje, przerażające sceny, demony pojawiające się w najmniej spodziewanych momentach to tylko część atrakcji jaka czekać będzie na graczy.

Ocena:
Twoja ocena: