The Battle for Wesnoth (Mac OS X) 1.9.3

The Battle for Wesnoth jest strategią turową w klimacie fantasy. Jak to zazwyczaj bywa w tego typu grach, naszym celem jest podbicie (bądź utrzymanie) krainy, poszczególnych wiosek lub głównego bohatera.

Liczba pobrań: 119
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
The Battle for Wesnoth Development Team
Rozmiar: 332.05 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Battle for Wesnoth jest strategią turową w klimacie fantasy. Jak to zazwyczaj bywa w tego typu grach, naszym celem jest podbicie (bądź utrzymanie) krainy, poszczególnych wiosek lub głównego bohatera. Czasami trzeba również wykonać konkretne zadanie, od którego zależy powodzenie naszej misji. Do wyboru mamy różne rasy, charakteryzujące się odmiennymi możliwościami (np. zdolnością do rzucania czarów), poziomem doświadczenia (które można rozwijać w poszczególnych misjach), właściwym dla rasy rodzajem ataku, różne mapki, pojedyncze scenariusze, jak i pełne kampanie. Oczywiście w The Battle for Wesnoth do wyboru jest również opcja single i multiplayer.

W The Battle for Wesnoth 1.9.3 autorzy aplikacji usunęli sporo błędów, poprawili działanie aplikacji na słabszych maszynam i wiele więcej.

Ocena:
Twoja ocena: