SpaceEngine 0.9.7.0

SpaceEngine to kosmiczny symulator, dzięki któremu każdy ma okazję zostać astronautą. Wszechświat odtworzony jest zgodnie ze stanem faktycznym.

Liczba pobrań: 1700
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Vladimir Romanyuk
Rozmiar: 610.45 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SpaceEngine jest darmowym symulatorem kosmicznym, dzięki któremu masz szansę eksplorować Wszechświat! Co ważne, kosmos jest zaprojektowany zgodnie ze stanem faktycznym, czyli mamy taki sam układ gwiazd, ciała niebieskie oraz odległości jak w rzeczywistym. Te rejony, do których nie sięgają jeszcze nasze teleskopy, generowane są losowo. Na drodze spotkamy planety, asteroidy, meteoryty i inne obiekty. Po kosmosie poruszamy się niczym w shooterach fps, za pomocą klawiszy WASD.

SpaceEngine nie został wydany w wersji polskiej, ale podstawowa znajomość angielskiego wystarczy, aby przeżyć wspaniałą, kosmiczną przygodę. Gameplay nie ma żadnego konkretnego celu - produkcja ta ma po prostu umożliwić każdemu lot w kosmos. Polecamy!

Nowe wydanie przynosi szereg ulepszeń, jak nowe komety, ulepszenia interfejsu użytkownika, możliwość stworzenia listy najbliższych gwiazd, dynamiczny model Jowisza (11 warstw chmur!) i wiele, wiele innych.

Ocena:
Twoja ocena: