Mercenaries 2: World in Flames Demo

Demo Mercenaries 2: World in Flames. Do dyspozycji chętnych oddany został jedna pełna misja z gry oraz masa różnego rodzaju broni i pojazdów. Zobacz jak to jest być elitarnym najemnikiem.

Liczba pobrań: 1100
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Pandemic Studios
Rozmiar: 1682.06 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Demo Mercenaries 2: World in Flames pozwala graczom zobaczyć jak wygla finalna wersja gry i ostatecznie zdecydować czy produkcja wydawana przez Electronic Arts warta jest zakupu. Do dyspozycji chętnych oddany został jedna pełna misja z gry.

Oznacza to oczywiście ograniczenie wielkiego obszaru gry do małego fragmentu. Osoby odpowiedzialne za demo starały się jednak aby gracze mogli odczuć przestrzeń po jakiej będzie można się poruszać w pełnej wersji. W demie można także wypróbować duża ilość różnego rodzaju pojazdów i różnego rodzaju broni.

Mercenaries 2: World in Flames jest sequelem wydanej trzy lata temu, uznanej gry akcji. Tym razem gracz nie będzie uczestniczył w walkach na terenie Korei. Akcja drugiej części rozgrywa się w zupełnie innej części świata - w Ameryce Południowej. Główny wątek dotyczy działań na terenie Wenezueli. Tak jak w pierwszej części, gracz wcieli się w rolę najemnika. Zadania jakie będzie musiał wykonać rozgrywać się będą zarówno w gęstej dżungli jak i na bardziej otwartych przestrzeniach np.. Nad brzegiem morza.

Ocena:
Twoja ocena: