Grand Ages: Rome Demo

Wersja demonstracyjna Grand Ages: Rome. W tej grze strategicznej głownym zadaniem jest rozwijanie rzymskiej prowincji. Użytkownik Grand Ages: Rome wcieli się w rolę patrycjusza rozpoczynającego karierę polityczną. Bohatera trzeba będzie pokierować w taki sposób aby zdobywał on coraz większe poparcie i władzę. Oczywiście najważniejsze w tym będzie doprowadzenie do świetności obszaru jakim się zarządza.

Liczba pobrań: 586
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Kalypso Media
Rozmiar: 914.81 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wersja demonstracyjna Grand Ages: Rome. Jest to kontynuacja produkcji sprzed roku zatytułowanej Imperium Romanum. W sequelu, tak jak i w pierwszej części, głownym zadaniem jest rozwijanie prowincji nadanej bohaterowi. Użytkownik Grand Ages: Rome wciela się w rolę patrycjusza rozpoczynającego karierę polityczną. Bohatera trzeba będzie pokierować w taki sposób aby zdobywał on coraz większe poparcie i władzę. Oczywiście najważniejsze w tym będzie doprowadzenie do świetności obszaru jakim się zarządza.

Wersja demo Grand Ages: Rome udostępnia samouczki oraz dwie misje z prawdziwego zdarzenia. W pierwszej gracz będzie musiał zbudować swoje własne miasto. Druga natomiast nakierowana będzie bardziej na aspekty strategiczne oraz wojenne.

Ocena:
Twoja ocena: