Medal of Honor - Multiplayer Beta Client R2550504

Medal of Honor - Multiplayer Beta Client umożliwia wzięcie udziału w beta testach trybu wieloosobowego gry Medal of Honor. Premiera pełnej wersji tego dzieła została zapowiedziana przez Electronic Arts na październik 2010 roku. W trakcie rozgrywki gracze będą mieli możliwość eksplorowania niebezpiecznych zakamarków Afganistanu wcielając się w żołnierzy dwóch odrębnych oddziałów. Głównymi atutami Medal of Honor mają być realistyczna rozgrywka, dopracowana grafika (odpowiedzialne za nią są dwa silniki graficzne) oraz klimat.

Do zalogowania się do beta testów Medal of Honor Multiplayer Beta użytkownik musi posiadać unikalny klucz, który nie jest dostarczany razem z klientem.

Liczba pobrań: 760
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Electronic Arts
Rozmiar: 771.37 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Medal of Honor - Multiplayer Beta Client umożliwia wzięcie udziału w beta testach trybu wieloosobowego gry Medal of Honor. Premiera pełnej wersji tego dzieła została zapowiedziana przez Electronic Arts na październik 2010 roku. W trakcie rozgrywki gracze będą mieli możliwość eksplorowania niebezpiecznych zakamarków Afganistanu wcielając się w żołnierzy dwóch odrębnych oddziałów. Głównymi tej strzelanki mają być realistyczna rozgrywka, dopracowana grafika (odpowiedzialne za nią są dwa silniki graficzne) oraz klimat.

Do zalogowania się do beta testów Medal of Honor Multiplayer Beta użytkownik musi posiadać unikalny klucz, który nie jest dostarczany razem z klientem.

Ocena:
Twoja ocena: