Dins Curse patch 1.004 beta

Din's Curse patch 1.004 beta to łatka do popularnej gry Hack and Slash, której akcja umieszczona jest w fantastycznym świecie magii i miecza. Wybieramy tu jedną z sześciu dostępnych klas postaci i ruszamy stawić czoło złu, zniszczeniu oraz potworom czającym się dosłownie na każdym kroku.

Liczba pobrań: 255
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Soldak
Rozmiar: 3.9 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Din's Curse patch 1.004 beta to łatka do popularnej gry Hack and Slash, której akcja umieszczona jest w fantastycznym świecie magii i miecza. Wybieramy tu jedną z sześciu dostępnych klas postaci i ruszamy stawić czoło złu, zniszczeniu oraz potworom czającym się dosłownie na każdym kroku. W Din's Curse do dyspozycji graczy oddano kilka dopracowanych i rozbudowanych miast, wiele ciekawych umiejętności, wciągające zadania główne i poboczne oraz wiele więcej.

W patchu do gry Din's Curse, oznaczonym numerem 1.004 beta poprawiono błędy animacji występujące przy obecności dwóch tekstur, zlikwidowano problem związany z podświetlaniem punktów na mini mapie, zmodyfikowano przyciski wyświetlane na mapie świata i wiele więcej.

Ocena:
Twoja ocena: