X Motor Racing v1.27

X Motor Racing v1.27 to wersja demonstracyjna zaawansowanego symulatora jazdy samochodem. Użytkownik ma szansę zasiąść za kierownicą jednego z wielu udostępnionych aut.

Liczba pobrań: 236
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Exotypos
Rozmiar: 79.48 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

X Motor Racing v1.27 to wersja demonstracyjna zaawansowanego symulatora jazdy samochodem. Użytkownik ma szansę zasiąść za kierownicą jednego z wielu udostępnionych aut. Największym atutem X Motor Racing jest fizyka prowadzenia samochodu. W grze bardzo wielkie znaczenie ma nie tylko rodzaj nawierzchni, ale także przedmioty znajdujące się na niej. Przy dużej prędkości nawet jeden kamień może wyrzucić wóz na pobocze.

Atutem X Motor Racing v1.27 jest również szereg szczegółowych statystyk wyświetlanych podczas jazdy po bokach ekranu - znacznie ułatwia to sterowanie oraz przyspiesza reakcje gracza na nietypowe zdarzenia występujące podczas rozgrywki.

W X Motor Racing v1.27 udoskonalili wygląd kokpitów, dodali jeden nowy samochód, zwiększyli limit RPM do 20000 oraz prędkość do 400 km/h, zmodyfikowali renderowanie cieni i poprawili niektóre dźwięki.

Ocena:
Twoja ocena: