Land of Chaos Online 0826

Land of Chaos Online to gra MMORPG, w której gracze mają możliwość wybrania jednej z pośród 30 niepowtarzalnych postaci. Każda z nich należy do jednej z dwóch zwaśnionych ze sobą stron: Army of Hell lub Forces of Nature.

Liczba pobrań: 898
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Alaplaya
Rozmiar: 1778.87 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Land of Chaos Online to gra MMORPG, w której gracze mają możliwość wybrania jednej z pośród 30 niepowtarzalnych postaci. Każda z nich należy do jednej z dwóch zwaśnionych ze sobą stron: Army of Hell lub Forces of Nature. W trakcie rozgrywki rozwijamy swoją postać, gromadzimy uzbrojenie i pieniądze, by stać się na tyle potężnym, by stawić czoła najsilniejszym przeciwnikom przygotowanym przez twórców tego dzieła.

W Land of Chaos Online gracze mają możliwość wykonywania pojedynczych zadań oraz walczenia ze zwykłymi przeciwnikami. Dostępna jest również opcja współpracy w grupie czy też potyczek w systemie PvP.

W Land of Chaos Online 0826 twórcy dzieła poprawili wygląd niektórych tekstur, udoskonalili mechanikę rozgrywki oraz usunęli sporo błędów związanych ze stabilnością tego tytułu.

Ocena:
Twoja ocena: