Guitar Legends 2.2.7

Guitar Legends to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Guitar Legends może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Liczba pobrań: 836
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 22 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Guitar Legends to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Guitar Legends powstało w studiu firmy Future plc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.2.7 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także Women's Health Mag oraz Red magazine UK.

Ocena:
Twoja ocena: