Handy Safe Pro 1.07

Handy Safe Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. Handy Safe Pro powstało w studiu firmy Paragon Software.

Liczba pobrań: 830
Cena/licencja: 6,34 zł
Producent/dystrybutor
Paragon Software
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Handy Safe Pro to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. Użytkownicy mogą korzystać z Handy Safe Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Paragon Software.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.07. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Enhanced SMS & Caller ID oraz Mobile Money Manager Pro.

Ocena:
Twoja ocena: