Harvard Business Review International 1.1

Harvard Business Review International to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z Harvard Business Review International dzięki zaangażowaniu pracowników Harvard Business Review.

Liczba pobrań: 642
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Harvard Business Review
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Harvard Business Review International to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. Harvard Business Review International zostało stworzone przez firmę Harvard Business Review.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Business Today Magazine oraz NYTimes for iPhone.

Ocena:
Twoja ocena: