HaxSync - 4.x Facebook Sync 2.4.1

HaxSync - 4.x Facebook Sync to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. HaxSync - 4.x Facebook Sync powstało w studiu firmy Mathias Roth.

Liczba pobrań: 932
Cena/licencja: 4,99 zł
Producent/dystrybutor
Mathias Roth
Rozmiar: 34 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HaxSync - 4.x Facebook Sync to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z HaxSync - 4.x Facebook Sync dzięki zaangażowaniu pracowników Mathias Roth.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.4.1. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Poweramp Full Version Unlocker oraz TuneIn Radio Pro.

Ocena:
Twoja ocena: