Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia 2.1.2

Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników PressPad Sp. z o.o.

Liczba pobrań: 931
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
PressPad Sp. z o.o.
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia powstało w studiu firmy PressPad Sp. z o.o..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.1.2 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Le Monde diplomatique, English edition oraz Men’s Health Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: