Hi-Fi News & Record Review Magazine 4.2.5

Hi-Fi News & Record Review Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Hi-Fi News & Record Review Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Tri Active Media Ltd

Liczba pobrań: 502
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 10 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Hi-Fi News & Record Review Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Hi-Fi News & Record Review Magazine odpowiedzialna jest firma Tri Active Media Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 4.2.5. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić American Car Magazine oraz GT Porsche - The complete Porsche magazine.

Ocena:
Twoja ocena: